niedziela, 6 października 2013

Lakier do paznokci : Jolly Jewels 107 - Golden Rose :)

Hej ;)

Dziś chciałam bym wam przedstawić lakier , o którym prawie każda blogerka pisze. Jest to jeden z Jolly Jewels , u mnie występuje w kolorze 107  :





Od producenta : Seria lakierów JOLLY JEWELS sprawi, że malując paznokcie, staniemy się jednocześnie posiadaczkami najpiękniejszej biżuterii...
Receptura lakierów JOLLY JEWELS zawiera bowiem mnóstwo mikroskopijnych cząsteczek specjalnie spreparowanego brokatu i miliony lśniących brylantowo drobinek przypominających drogocenne kamienie szlachetne. Połyskują one na paznokciach niczym brylanciki, sprawiając, że biżuteria staje się zupełnie zbędnym dodatkiem. Do wyboru mamy wszystkie najmodniejsze kolory karnawału – w wersji jednolitej albo wielobarwnej, harmonijnie łączącej w jednej buteleczce drobinki w różnych tonacjach.


Cena : Ja kupiłam go za 13,99 zł. Kupiłam go w małym kiosku u mojej miejscowości , w której mieszkam. :)
Konsystencja : Lakier jest bezbarwny z mnóstwem małych drobinek , kótre są rewelacyjne <3  Na paznokciach wygląda nieziemsko :*
Lakier utrzymuje sie na paznokciach nie za długo max 2 dni ;( i to jest minus tego lakieru , ale za to jak wygląda na paznokciach mmm <3 Po prostu rewelacyjne ! Zachwycam się nim ale to nie jest jeden kolor z nich , kótry mnie zachwyca ;) Ale o innych w innych postach możecie zobaczyć u mnie ;) Przez nie za duży pendzelek lakier rozproawdza się i błyszczy niesamowicie ;) Kupiłam go ze względu na to że dużo o nim słyszałam same pozytywy oraz widziałam go dużo razy na postach u niektórych blogerek i na ich paznokciach wyglądł rewelacyjnie i uznałam , że muszę go mieć ! :D Ten 107 , którego wam opisuję to nie jest  pierwszy i ostatni z serio Jolly Jewels , na pewno na tym się nie skończy ;) Bardzo wam go polecam go bardzo się opłaca , jest wart swojej ceny .
POLECAM !!!! :)

10 komentarzy: